počet produktů: 0
cena: 0 CZK
statické stránky
Odběr novinek
Přihlásit k odběru
Sledovali by jste videa na YOUTUBE s návody, recenzemi a informacemi, která by jsme pro Vás natáčeli?
ANO
193/206 (94%)
NE
13/206 (6%)
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 5
týden: 902
Kontaktovat nás můžete: Pondělí: 8:00-15:00 Úterý: 8:00-15:00 Středa: 8:00-16:30 Čtvrtek: 8:00-15:00 Pátek: 8:00-13::00 ----------------------------------- Tip: Pro vyhledávání dle rozměru, zadejte: rozměry v mm ve formátu šířka x výška x délka v mm (desetinná místa oddělte čárkou bez mezery) např.: BOSCH 5x8x12 - pokud zadáte rozměr 6x10x zobrazí se všechny kartáče o rozměru 6mmx10mmx délka jakákoliv ........................................................
Kontaktovat nás můžete v pracovní době: Pondělí: 8.00 - 15.00 Úterý: 8.00 - 15.00 Středa: 8.00 - 16.30 Čtvrtek: 8.00 - 15.00 Pátek: 8.00 - 13.00 ------------------------------- Tip: Pro vyhledávání dle rozměru, zadejte: rozměry v mm ve formátu šířka x výška x délka v mm (desetinná místa oddělte čárkou bez mezery) např.: BOSCH 5x8x12 - pokud zadáte rozměr 6x10x zobrazí se všechny kartáče o rozměru 6mmx10mmx délka jakákoliv ........................................................

Vzhled povrchu uhlíku

 

HLADKÝ VYLEŠTĚNÝ POVRCH
Toto označuje dobrý výkon. Ale pokud je lesk jako zrcadlo (glazovaný), může být příčinou vysokofrekvenční kmitání způsobené malým proudem.
Zkontrolujte strany kartáče, zda zde nejsou známky vibrace. 

 

 

 

POVRCH S OTEVŘENOU TEXTUROU
Toto je opět znamením, že výkon kartáče je uspokojivý. Skutečný vzhled závisí na typu kvality.

 

 

 

POVRCH S DROBNÝMI ČÁRKAMI
Další uspokojivý stav. Drobné čáry vypovídají o přítomnosti prachu v atmosféře. Tomuto lze zabránit použitím filtrů nebo přivedením zdroje vzduchu pro stroj z jiného prostoru. 

 

 

 

POVRCH S DROBNÝMI RÝHAMI
To je další vývoj (S3) výše. Příčinou je většinou znečištění atmosféry nebo nedostatek zatěžovacího proudu. 

 

 

 

SILNĚ RÝHOVANÝ POVRCH
Stejné jako (4) výše, ale problém je více závažný nebo pokračoval bez zakročení delší dobu. 

 

 

 

SKVRNITÝ POVRCH
Toto může být spojené s obtížnou komutací a může vzniknout kvůli nesprávné neutrální poloze, problémům s komutačním pólem nebo jiným příčinám špatné komutace.

 

 

OHOŘELÉ HRANY
Většinou k tomu dochází na zadní hraně kartáče. Je to způsobenou špatnou komutací a velkým jiskřením.

 

 

 

POVRCH S PROHLUBNĚMI
Je znamením velkého jiskření pod kartáčem, což je výsledek proudového přetížení nebo nestability kartáče. 

 

 

 

LUPÍNKOVÝ POVRCH
Toto je neobvyklý stav způsobený vadou vinutí kotvy, které způsobí špatnou komutaci.

 

 

 

POVRCH S DVĚMA VRSTVAMI
Toto je důsledkem naklánění kartáče při zpětném chodu stroje, t.j. kartáč vytváří vrstvu v obou směrech otáčení. Samo o sobě to není důvodem k znepokojení. 

 

 

 

ČÁSTICE MĚDI
Sbírání částic mědi z komutátoru může být výsledkem problémů drhnutí mědi nebo vysoké vrcholové zátěže. Může způsobit další opotřebení komutátoru. 

 

 

 

VYŠTÍPANÉ HRANY
Běžně k tomu dochází na přední (vstupní) hraně kartáče. Ulamování může být výsledkem špatného profilu komutátoru, vysoké slídy a závažné nestability kartáče.

 
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).